Wyniki trenerów talii: Czy gorsety rzeczywiście działają?

Trenerzy talii to trenerzy, którzy są trenerami gorącego treningu, traktującymi treningiem z treningiem na gorąco, traktującymi Hollywood, a wszyscy od Kim Kardashian po Jessicę Albę skaczą na bandwagonie. Pomysł trenera talii wydaje się o wiele bardziej pociągający niż pocenie się na siłowni, choć nieco bardziej bolesny, ale jak afektywny jest gorset?

Większość kobiet marzy o osiągnięciu wspaniałej postaci klepsydry, takiej jak Marilyn Monroe czy Beyonce, a teraz dzięki nowoczesnemu gorsetowi staje się ona rzeczywistością więcej niż marzeniem dla tych, którzy ośmielają się używać kamizelki do formowania. Kim Kardashian szczęśliwie z radością przy wielu okazjach rozbłysnęła na Instagramie, a jej siostra Khloe Kardashian i była gwiazda Jersey Shore Snooki również obiecały swoją wierność.

Bursztynowa Róża ma nawet fantazyjny wizerunek kobiety przypominającej Nicki Minaj, a Jessica Alba przysięga gorset, który nosiła na sobie po urodzeniu dwojga dzieci, ale ostrzega, że nie jest to całkiem przyjemne. Przez trzy miesiące nosiłem podwójny gorset dzień i noc przez trzy miesiące. To było brutalne, nie dla wszystkich. Była ona spocona, ale warta “- powiedziała w 2013 roku magazynowi Net-a-Porter.

Jeśli klan Kardashian jest wystarczająco dobry, aby nosić trener talii, to z pewnością trening talii jest czymś, co każdy może spróbować? Ale czy trenerzy talii rzeczywiście pracują. Przyjrzyjmy się bliżej aktualnej fadce fitness i zobaczymy, co ma do powiedzenia grupa ekspertów w dziedzinie zdrowia oraz rzeczników sławy. Trening talii może nie być dla każdego, ponieważ aby efekt był skuteczny, wymaga codziennego używania przez dłuższy okres czasu. Nawet wtedy wyniki mogą nie przetrwać zbyt długo.

Kim Kardashian jest jednym z najbardziej znanych zwolenników trendu (KimKardashian/Instagram)

Laura Williams, ekspert ds. żywienia i fitness, powiedziała nam:”W talii pracują dosłownie ściskając okolice wokół talii i brzucha. Die twardy fani trenerów talii i twórcy produktu twierdzą, że cinch cinch coc off talii (ale zwykle idą dalej, aby powiedzieć trenerzy pracują obok zdrowej diety i reżim ćwiczeń fizycznych!)”

Przez trzy miesiące nosiłem podwójny gorset dzień i noc przez trzy miesiące. To było brutalne, nie dla wszystkich. Był] pocenie się, ale warto:”Róża bursztynowa”.

Wygląda jak ex Kanye’s ma coś wspólnego z Kim (AmberRose/Instagram)

Można by pomyśleć, że przy tak wielu gwiazdach skaczących na bandwagon, gorsety działają jak magia, ale Laura mówi, że wyniki – jeśli w ogóle istnieją – są tylko tymczasowe, więc nie jest to długotrwałe rozwiązanie na trymer w talii lub płaski żołądek. Wyjaśnia ona:”Mogą one tymczasowo nadać żołądkowi spłaszczony (skrojony) wygląd, ale tylko tak długo, jak używasz trenera. Nie możesz kompresować tłuszczu, niestety i mieć nadzieję na to, co najlepsze. Tłuszcz jest redukowany poprzez tworzenie niedoboru kalorii w kaloriach i kalorii oraz zwiększenie proporcji tkanki mięśniowej poprzez skuteczny program treningu odpornościowego “.

Problem polega na tym, że trening talii sprawia, że podczas noszenia gorsetu wygląda się szczuplej,”dodaje Peter Lemon, specjalista trenera osobistego i założyciel Akademii Profesjonalistów Fitness. Kiedy zdejmiesz go, twoje ciało wkrótce powróci do normalnego kształtu. To dlatego, że noszenie gorsetu nie będzie miało wpływu na ilość tkanki tłuszczowej, którą masz. Aby uzyskać długotrwałe efekty treningu talii, należy cały czas nosić gorset.

Snooki przygotowuje się do ślubu z trenerką talii (Instagram/Snooki)

Aby “cinch” w talii, gorsety są szczelne wokół środka odcinka i jak ujawniła Jessica Alba, nie jest to najwygodniejsza metoda odchudzania. Czy trenerzy talii mogą rzeczywiście spowodować uszkodzenie ciała zarówno wewnętrznie, jak i zewnętrznie? Niektórzy lekarze twierdzą, że nadmierne stosowanie może uszkodzić żeberka, ale bardziej prawdopodobne problemy mogą obejmować zakłócanie trawienia i powodowanie potu “- przyznała Laura.

BFF Kima Kima Blaca Chyny zajmuje się jej talią (Instagram/Blac-Chyna)

Nie brzmi zbyt przyjemnie! Podczas gdy gorsety były modą w latach dwudziestych XX wieku, kobiety od tego czasu były w stanie nabrać kształtu bez kamizelki, więc jakie inne metody mogą wybrać do zmiany tych kilogramów? Ćwiczenia w stylu pilatesa lub pilatesa, które działają na rdzeń, w szczególności mięśnie zwane Transversus Abdominis, pomogą stworzyć efekt podobny do gorsetowego. Jest mnóstwo prostych i skutecznych ćwiczeń, które możesz wykonać w zacisznym domu, a które są o wiele łatwiejsze i przyjemniejsze niż uprawianie sportów na ciasnych gorsetach “- podkreśla Laura.

Nasze myśli na całym szaleństwie zgadzają się z myślami Christiny Howells, specjalistki ds. dobrego samopoczucia kobiet, Christiny Howells, która zastanawia się:”Co się stało, aby po prostu uzyskać właściwą dietę i skutecznie ćwiczyć?

Eksperci medyczni zdają się zgadzać co do tego, że trening talii nie jest zdrowym sposobem na zdrowy kształt Twojego ciała. Ogólnie rzecz biorąc, społeczność medyczna nie popiera korzystania z treningu talii, ponieważ nie ma wystarczającego wsparcia dla korzyści i zbyt wielu zagrożeń “, mówi dr Galyna Selezneva, lekarz medycyny estetycznej w klinice kosmetycznej Dr Rita Rakus w Londynie. “Jeżeli

Waist Trainer s

Zamów dzisiaj i otrzymaj darmową wysyłkę i gwarancję satysfakcji.

50% Tylko dziś!

Be the first to comment on "Wyniki trenerów talii: Czy gorsety rzeczywiście działają?"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*